Specialūs pasiūlymai

Blogs

recent articles

  • Apie žaidimus – kitu kampu

    http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules...
    ogrumasojarud
l

Apie žaidimus – kitu kampu

Apie žaidimus – kitu kampu
07 Mar

Apie žaidimus – kitu kampu

Kompiuteriniai žaidimai vertinami iš įvairių perspektyvų. Domimasi naujovėmis, vadinamaisiais modais. Kaip bepasisuktų kalba, vieną dalyką tikrai vertėtų akcentuoti – pastangas, kurias įdeda žaidimų kūrėjai.

Kompiuteriniai žaidimai vertinami iš įvairių perspektyvų. Domimasi naujovėmis, vadinamaisiais modais. Kaip bepasisuktų kalba, vieną dalyką tikrai vertėtų akcentuoti – pastangas, kurias įdeda žaidimų kūrėjai. Juk aplinka, siužetas, personažai patys savaime nesusikuria.

Fantazija

Ko pareikalauja darbas kompiuterinių žaidimų industrijoje? Žinoma, sakysite, kad įdedama daug pastangų (apie tai ką tik minėjome). Tačiau nepakanka vien mechaniško darbo, kad ir koks jis atkaklus. Kūrimas reikalauja fantazijos.

Rašytojas neišleistų romano, jei neturėtų fantazijos. Tą patį galima pasakyti apie mūsų aptariamą temą – nei strateginis, nei RPG, nei FPS, nei joks kitoks žanras nebūtų įdomus, jei stokotų istorijos, jei trūktų „dvasios“.

Tad kai kitą kartą įsijungsite kokį nors žaidimą, prisiminkite – tai kūrybiškumo rezultatas.

Istorijų įvairovė

Kiekvienas fanas pasakys, kad identiški žaidimai būtų beprasmis reikalas. Na, kaip reaguotumėte, jei įsigijus kokį nors lenktynių žaidimą paaiškėtų, jog viskas jame nėra nieko savito? Džiugu, kad situacija kitokia. Ir, pavyzdžiui, „DiRT 3 Complete Edition“ skiriasi nuo „Need for Speed“, o „Project CARS“ – nuo „Mad Max“. Ką ir kalbėti apie kitus žanrus – strateginius, nuotykių, sporto bei kitus žaidimus.

Kiekvieną kartą galima atsidurti vis kitame vaidmenyje. Lenktynininkas? Profesionalus futbolininkas? O gal fermeris? Tai, ką randate steamgames.lt, yra didelė įvairovė ir tikra fantazijų kraitelė.

Patogus įsigijimas

Panorus įsigyti kokį nors žaidimą ir įsikūnyti į naują personažą, imama dairytis po prekių lentynas. Jei jau užsukote į steamgames.lt, tuomet tos lentynos yra virtualios – čia galite rinktis iš plataus asortimento.  Net 19 skirtingų žanrų. Sulaukę pripažinimo ir nauji žaidimai, pretenduojantys tapti kultiniais. Atrasite patį įdomiausią!

Prekės pristatomos į vartotojo paskyrą – tai ypač patogu, nereikalauja didelių laiko sąnaudų ir apskritai nesukelia papildomų rūpesčių.

Veiksmas!

Kiek kitu kampu apžvelgėme temą, kuri domina mūsų lankytojus. Ne tik mygtukų spaudinėjimas, ne tik lenktyniavimas ar šaudymas, bet ir ėjimas siužeto vingiais, strategijų kūrimas, istorijų narpliojimas – toks yra steamgames.lt pasaulis. Kupinas veiksmo ir įvairovės. 

Komentaras

Pagalogrumasojarud
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules mdu.qhvq.steamgames.lt.ujb.ou http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

Palikti žinutę

Reload

Išsaugoti