Blogs

recent articles

  • Apie žaidimus – kitu kampu

    http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules...
    ogrumasojarud
l

Kaip išsirinkti žaidimą?

Kaip išsirinkti žaidimą?
13 Mar

Kaip išsirinkti žaidimą?

Išsirinkti kompiuterinį žaidimą gerokai lengviau nei telefoną ar tuo labiau automobilį. Kita vertus... Kai kurie žaidimų fanai su šia mintimi nesutiktų. Šiaip ar taip, nusistačius keletą kriterijų pasirinkimas lengvesnis. 

Išsirinkti kompiuterinį žaidimą gerokai lengviau nei telefoną ar tuo labiau automobilį. Kita vertus... Kai kurie žaidimų fanai su šia mintimi nesutiktų. Šiaip ar taip, nusistačius keletą kriterijų pasirinkimas lengvesnis.

Žanrai

Vieniems patinka strateginiai, kitiems nuotykių ar lenktynių žaidimai. Ne veltui sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama. Kiekvienas žanras kuo nors įdomus ir savitas. O kartais siužeto principas labai panašus, bet skiriasi tema ar pateikimas. Pavyzdžiui, veikla fermoje ir miesto plėtojimas atrodo kaip du nesuderinami dalykai. Visgi abiem atvejais siekiama rezultato, imamasi veiksmų, kurie tą plėtrą paskatintų, valdoma virtuali situacija.

Reikalavimai

Apmaudu, jei nusipirkus žaidimą paaiškėja, kad kompiuteris jam per silpnas. Kad pirkėjams nekiltų nesklandumų, steamgames.lt prie visų žaidimų nurodo, kokie yra reikalavimai (CPU, GPU, RAM, HDD, OS). Tai padeda išsirinkti ir yra ypač aktualu, jei kompiuteris ne iš galingųjų.

Žinoma, sunku įsivaizduoti žaidėją su silpnu kompiuteriu, tačiau informacija apie reikalavimus vis tiek praverčia ir yra geras orientyras.

Rekomendacijos

Kuris žaidimas išties vertas dėmesio? Kai kur pačiuose aprašymuose skelbiama, jog tai pripažintas vardas, kitaip tariant, šedevras. Puikiai vertinamas ir nestokojantis populiarumo.

Savo nuomonėmis žaidėjai dalijasi tiek draugų rate, tiek internete. Šiaip jau kiekvienas gali mėgti skirtingus žanrus, bet visai tikėtina, kad rekomendacijos padės nuspręsti, ką įsigyti – „Stardew Valley“, „Firewatch“ ar „Fallout 4“.

Vaizdo įrašai

Steamgames.lt prie žaidimų taip pat pateikia ir vaizdo įrašus. Pristatomieji filmukai padeda įsijausti į atmosferą, susipažinti su aplinka ir personažais. Tai itin patogu. Puslapio lankytojai, peržiūrėję filmukus apie dominančius žaidimus gali lengviau apsispręsti ir pasirinkti tai, kas atitiks lūkesčius. Taigi, steamgames.lt sistema orientuota į informatyvumą bei vartotojo patogumą; čia nesistengiama įbrukti bet kokio žaidimo.

Pristatymo sąlygos

Pristatymas į elektroninę paskyrą – dar viena gera žinia. Nereikia ilgai laukti, kol pagaliau galėsite paspausti „Play“. Be to, ir vietos namie sutaupote, nes daugybe diskų neužgriozdinate kambario.

Tad išsirinkti žaidimą gali būti ne tik lengva, bet ir įdomu. Kviečiame aps

Palikti žinutę

Reload

Išsaugoti