Specialūs pasiūlymai

Peržiūrėta

l

Battlefield V

„Battlefield V“ populiariąją karinio žaidimo franšizę sugrąžina į kitą 2-ojo pasaulinio karo versiją, kurios mes niekada anksčiau nematėme. Patirkite didžiausią ir baisiausią karą, kurį žmonija įvedė, ir įsitraukite į jaudinantį multiplayer rėžimą kartu su savo komanda.

Smulkiau

34,99 € 59,99 €

Žaidimo aktyvavimas

Origin

Not automatic

Į žaidimą buvo įtraukti įvairūs nauji režimai, pvz.: "Grand Operations" arba "Combined Arms" režimas. Žaidime "War Stories" taip pat yra vieno žaidėjo režimas, kuriame galite pamatyti žmogaus dramą prieš pasaulinę kovą. Jūs ir tavo būrys kovosite dėl pavojingiausio ginklo pasaulyje, branduolinių raketų. Tai žada tapti labiausiai įtemptu „Battlefield“ žaidimu, turinčiu pačias įspūdingiausias ir didingiausias vietas, kuriomis galėsite mėgautis.

„Battlefield V“ turi 64 žaidėjų multiplayer, įrengtas visose karo aplinkose. Kulkos švilps pro Jūsų galvas, granatos... ir taip daugybė prarastų gyvybių. Tai yra 2-asis pasaulinis karas, vis dar toks pats žiaurus ir niūrus kaip ir bet kada.

ŽanrasVeiksmo
Išleidimo data2018 m. lapkričio 9 d.
SingleplayerYra
MultiplayerYra
CO OPYra

Sistemos reikalavimai

  • CPU: AMD FX-6350 arba Intel Core i5 6600K
  • GPU: AMD Radeon™ HD 7850 2GB arba Nvidia GeForce® GTX 660 2GB
  • RAM: 8 GB
  • HDD: 50 GB
  • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
  • Kita: DirectX: 11.0

Videos

Battlefield V - Official Reveal Trailer

Watch the official reveal trailer for Battlefield V. The next Battlefield will take place during World War II and includes new features such as fortifications, and a return of co-op modes. Watch the official full reveal event hosted by Trevor Noah here: https://www.youtube.com/watch?v=GLpc2GpYyzs Subscribe to GameSpot!

30 kitos panašios prekės: